Co się stało?
144 Wyświetlenia
Mulan

Mulan

Jul. 23, 2020 120 Min.
Twoja ocena: 0
10 2 Ocen

Zwiastun

Reżyser

Niki Caro
Reżyser

Obsada

Liu Yifei isHua Mulan
Hua Mulan
Yoson An isChen Honghui
Chen Honghui
Gong Li isXian Lang
Xian Lang
Donnie Yen isCommander Tung
Commander Tung
Ron Yuan isSergeant Qiang
Sergeant Qiang
Jet Li isThe Emperor
The Emperor
Tzi Ma isHua Zhou
Hua Zhou

Opis

Mulan cały film

Mulan cały film to produkcja z 2020 roku, której reżyserem jest Niki Caro. Jest to adaptacja filmowa i swoisty remake filmu animowanego Disneya o tym samym tytule z 1998 roku. Główne role odgrywają tam między innymi Donnie Yen, Jason Scott Lee, Going Li, Jet Li czy Yoson An. Główną rolę Mulan odgrywa Liu Yifei.
Shan Yu i jego armia Hunów najeżdżają Chiny, wskakując na Wielki Mur za pomocą lin i haków. To skłania spanikowanego żołnierza do rozpalenia ognia, który ma zaalarmować wartowników. W wyniku inwazji każda rodzina otrzymuje zawiadomienie o poborze do wojska, podobnie jak w filmie Król Lew 2019.

Mulan 2020 film online PL

Tego samego dnia jej ojciec, zostaje wezwany do służby w wojsku. Ze względu na swój wiek i wcześniejsze obrażenia wojenne prawdopodobieństwo jego przeżycia jest znikome. W dalszej części Mulan online, wbrew życzeniom rodziny bohaterka potajemnie przebiera się za mężczyznę. Następnie zabiera zawiadomienie o poborze, zbroję i broń ojca, aby nie musiał on iść na wojnę. Odjeżdża na koniu aby dołączyć do wojska, wiedząc, że jeśli ją złapią, zostanie zabita, ponieważ kobietom surowo zabrania się dołączania do wojska pod groźbą śmierci.

Mulan zalukaj

W Mulan film online Mushu, mały chiński smok, został obudzony przez przodka rodziny, której służył. Mushu został zdegradowany po tym, jak zawiódł jednego z przodków od czasu ostatniego przebudzenia. Po dokonaniu wyboru, którego strażnika wysłać do Mulan, Mushi prosi ją o przebudzenie Wielkiego Kamiennego Smoka. Sługa przypadkowo niszczy Smoka, ale zdaje sobie sprawę, że może to być okazja do ponownego zdobycia swojego miejsca wśród strażników, jeśli uda mu się uczynić Mulan bohaterem wojennym. Pomaga mu w tym również inny strażnik Cri-Kee.
W międzyczasie Shan Yu i Hunowie plądrują miasto w drodze do Pałacu Cesarskiego. Opuszczając wrak, lokalizują dwóch szpiegów. W dalszej części filmu Mulan zalukaj Shan Yu prosi ich o wysłanie do Cesarza wiadomości z informacją, że nadchodzą Hunowie i są gotowi do walki z armiami Imperium. Jednak gdy wychodzą, Shan Yu nakazuje swojemu łucznikowi zamordować jednego z nich.

Mulan 2020 online

Mulan film online

Pomimo złych rad Mushu prowadzących do ogromnego ryzyka w obozie treningowym, Mulan – pod pseudonimem Ping – trenuje z grupą dowodzoną przez kapitana Li Shanga, w tym innymi żołnierzami Lingiem, Yao i Chien Po, i powoli zdobywa ich szacunek i zaufanie. W pewnym momencie sokół Shan Yu, Hayabusa, przylatuje z górskiej wioski, ujawniając, że czeka na nich armia cesarska. Co dzieje się dalej w filmie Mulan cda? Jeden z Elitarnych Żołnierzy hunów twierdzi, że łatwo będzie uniknąć zasadzki, ale Shan Yu nalega, aby przejść przez góry. Wkrótce po tym wydarzeniu żołnierze kończą szkolenie. Mimo tego Chi Fu, mizoginiczny doradca Imperatora, nie pozwala im ruszyć do bitwy, oskarżając żołnierzy o złe przygotowanie. Słysząc to i obawiając się, że zniszczy to jego plan, Mushu pisze pilny, podrobiony list od Generała. W liście nakazuje Shangowi zabrać jego ludzi na bitwę. Oddziały wyruszają na spotkanie z generałem Li, który już wyruszył w stronę wroga.

Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Tytuł oryginalny Mulan

Tytuły, które mogą Ci się spodobać:

Tajemniczy ogród
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Ptaki Nocy
Psy 3: W imię zasad
Zenek
Wierzę w Ciebie
Tenet
Bad Boys for Life
365 dni

Komentarze

  • Tomek 28 kwietnia, 2020 Odpowiedz

    Nie mogę się doczekać, zapowiada się świetnie 😀

  • Krzysztof 28 kwietnia, 2020 Odpowiedz

    Aktorka grająca Mulan nie jest czarna. Znowu dyskryminacja murzynów XDD

Napisz komentarz

Imię *
Podaj swój nick lub imię
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa