Co się stało?
205 Wyświetlenia
Król lew

Król lew

Jul. 12, 2019 118 Min.
Twoja ocena: 0
10 2 Ocen

Zwiastun

Reżyser

Jon Favreau
Reżyser

Obsada

Chiwetel Ejiofor isScar (voice)
Scar (voice)
John Oliver isZazu (voice)
Zazu (voice)
James Earl Jones isMufasa (voice)
Mufasa (voice)
John Kani isRafiki (voice)
Rafiki (voice)
Alfre Woodard isSarabi (voice)
Sarabi (voice)
JD McCrary isYoung Simba (voice)
Young Simba (voice)
Shahadi Wright Joseph isYoung Nala (voice)
Young Nala (voice)
Penny Johnson isSarafina (voice)
Sarafina (voice)
Keegan-Michael Key isKamari (voice)
Kamari (voice)
Eric André isAzizi (voice)
Azizi (voice)

Opis

Król Lew 2019 już jest dostępny online w wersji z polskim dubbingiem!

Wiele osób powiedziało, że Król Lew 2019 cały film to najlepszy film animowany, który został wyprodukowany w ostatnich latach. W internecie można się spotkać z wieloma pozytywnymi ocenami a recenzenci często gratulują odświeżenia tak znanej wszystkim bajki. Król Lew jest już dostępny przez dłuższy czas online, jego premiera odbyła się w lipcu 2019 roku. Co ciekawe, film otrzymał nagrodę “Kryształowa Statueta” a dodatkowo dostał aż 20 nominacji.

Oczywiście ten film powstał w Stanach Zjednoczonych a jeśli chodzi o budżet, to najprościej można powiedzieć, że był ogromny. Z tego powodu jakość tego filmu animowanego stoi na najwyższym możliwym poziomie. Król Lew 2019 cały film to oczywiście remake popularnej bajki o tym samym tytule. Dlatego mamy tu do czynienia z tymi samymi bohaterami, którzy występowali w pierwowzorze.

Czy cały film Król Lew 2019 został oparty na scenariuszu bajki z 1994 roku?

Simba to oczywiście najmłodszy lew, który w przyszłości ma zostać królem afrykańskiej sawanny po swoim ojcu Mufasie. Nie każdy jednak raduje się z faktu przyjścia na świat młodego następcy tronu. Skaza swoim zachowaniem i działaniem doprowadza do wyrzucenia Simby z jego rodzinnego domu. Pomocni okazują się nowi przyjaciele głównego bohatera – Timon i Pumba, którzy pomagają Simbie odzyskać tron.

Król Lew 2019 cały film

W obsadzie tego filmu animowanego z 2019 roku znalazło się 35 osób. Jak można się domyśleć większość z tych osób po prostu podkładało głosy pod animowane postacie. Głos dla Simby podłożył Donald Glover, znany m.in z filmu Han Solo: “Gwiezdne wojny – historie”. Mamy przyjemność zaprezentować Wam Król Lew 2019 online, który jest dostępny w naszym serwisie VodPlayer.

Wierni fani filmu Król Lew 2019 polski dubbing mogą spać spokojnie, ponieważ ta produkcja otrzymała naprawdę wysokie oceny. W znanym polskim serwisie Filmweb Król Lew 2019 online otrzymał aż 7,4 gwiazdek na 10 możliwych na podstawie ponad 64 tysięcy głosów. Nieco niższą średnią ocenę otrzymała zagraniczna, oryginalna wersja. Na cały film online czekało naprawdę duzo osób na całym świecie.

Myślę, że wiele osób przyszło do kin ze względu na pewien sentyment do oryginału. Na ogromne brawa zasługuje James Earl Jones. To właśnie on podłożył swój głos dla ojca młodego lwa – “Mufasy”. Oczywiście nie zabrakło tutaj postaci raczej nielubianych – oczywiście mówię o Skazie.

Jak obejrzeć nową wersję Króla Lwa?

Producent filmu, czyli Disney, zdecydowanie nie zawiódł swoich najwierniejszych fanów. Remake starego filmu animowanego został odebrany bardzo pozytywnie. Można powiedzieć, że spotkał się z podobnym sukcesem, jak film “Mulan 2020“.

Król Lew 2019 polski dubbing

Remake popularnej bajki tylko potwierdza fakt, że oryginał zawierał naprawdę dużo ponadczasowych wartości. To właśnie z powodu zawarcie tych wielu wartości film potrafił wycisnąć wiele łez wzruszenia, nawet u dorosłych. Reżyser odświeżonej wersji Jon Favreau nie zamierzał zmieniać świetnego podkładu emocjonalnego. W efekcie tego Król Lew 2019 cały film jest idealną kopią pierwowzoru, zarówno jeśli mówimy o fabule, jak i sposób poruszania się czy gesty bohaterów.

Film został wydłużony o kilkanaście minut ale sceny dodatkowe zawierają obrazy pięknego krajobrazu. Dla przykładu, jeśli w oryginalne nie było pokazane jak bohaterowie przechodzili z punktu A do punktu B to tutaj ich podróż jest uchwycona. Dzięki temu możemy podziwiać piękny i rozbudowany świat. Duży realizm filmu jeśli chodzi o elementy graficzne wpływają jednak negatywnie na sposób wyrażania emocji mimiką twarzy.

Tytuły, które mogą Ci się spodobać:

Toy Story 4
Naprzód
Tajemniczy ogród
Kraina Lodu 2

Komentarze

  • Tomasz 28 kwietnia, 2020 Odpowiedz

    Polecam. Jestem pod wrażeniem grafiki, naprawdę cudowanie to wygląda. Polecam oglądać w Full HD, trochę dłużej się ładuje ale warto

  • Andrzej 28 kwietnia, 2020 Odpowiedz

    Dzieciaki zadowolone, ja również 😛

  • Michał 19 maja, 2020 Odpowiedz

    Polecam! 🙂

Napisz komentarz

Imię *
Podaj swój nick lub imię
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa